Salon gier

Gry na automatach to rozrywka, którą rynek nie jest jeszcze nasycony, dlatego proponujemy tobie otwarcie salonu gier.

Grą na automatach pasjonuje się wielu ludzi, ale biznes ten należy do dość drogich, zważywszy na to, że zakup jednego automatu to koszt nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych, a zobligowani jesteśmy także do wykupu licencji na prowadzenie takiej działalności. Kolejne wydatki czekają nas wraz z wynajmem lokalu, najlepiej gdyby znajdował się on blisko centrum miasta oraz z zatrudnieniem pracowników.

Nie samą grą żyje klient, dlatego chcąc go zatrzymać w lokalu dobrze jest urządzić bar. Uruchomienie baru wiąże się z nabyciem licencji na sprzedaż alkoholu oraz zdobyciem pozytywnej opinii sanepidu. Prowadzenie w salonie gier działalności gastronomicznej to obowiązek przystosowania go poprzez wydzielenie zaplecza, toalet dla personelu i klientów.

Salon gier oprócz tego, że zapewni nam dobrą rozrywkę, powinien być także odpowiednio urządzony. Zakup mebli to kolejne koszty prowadzenia tegoż biznesu. Dla młodszych klientów warto pomyśleć o możliwości gier na konsolach PlayStation, ponieważ cieszy się ona wśród nich dużą popularnością. Z pewnością inwestycja w wygodne kanapy, fotele, dobre telewizory i sprzęt to gier to wydatek wart przyszłej działalności.

By nasz salon gier działał legalnie konieczne jest wykupienie przez nas licencji, która pozwoli udostępniać publicznie gry. Jeśli myślimy intensywnie o realizacji tego pomysłu na biznes rozważmy jeszcze dość ważną kwestię, która ogranicza prowadzenie takiej działalności do 100 metrów od kościołów i szkół. Istnieje jeszcze jedna regulacja, która mówi, że może istnieć tylko jeden salon gier na 100 tysięcy mieszkańców.

Salon gier to inwestycja dla ludzi odważnych, dla których regulacje prawne nie są ograniczeniem, a  także sam kapitał początkowy jest wystarczający do realizacji takiego biznesu.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 4.5/5 (2 votes cast)
Salon gier, 4.5 out of 5 based on 2 ratings

Powiązane pomysły na biznes:

Osoby które odwiedziły ten pomysł na biznes znalazły go szukając:

  • jak otworzyć salon gier
  • pomys na salon
  • jak otworzyć salon gier z automatami
  • salon gier jak otworzyć
  • salon gier biznes
  • jak założyć salon gier
  • automaty do gier biznes
  • jak otworzyć salon gier na automatach
  • jak otworzyć salon z automatami
  • chce otworzyc salon gier

Zostaw komentarz, podziel się z innymi Twoją opinią, pomysłem czy przemyśleniami!

Możesz użyć następujących znaczników XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>