Sklep dla nastolatków

Fala popularności kultury hip hopowej nadal nie zwalnia, a wraz z nią radzą sobie dobrze, poza wytwórniami płytowymi, także sklepy, które w swej ofercie mają ubrania i wszelkie akcesoria dla nich charakterystyczne.
By uruchomić taką działalność, należy posiadać niezbędne wyczucie trendów w tej dziedzinie.

Właściciele sklepów w podobnym charakterze z pewnością podpowiedzą nam, że najlepsze rezultaty daje chodzenie na imprezy, znajomość ludzi i tego co się nosi.
Najbardziej skuteczne rozwiązanie to nawiązanie współpracy w ramach franchisingu z przedstawicielstwem koncernu LPP, który posiada między innymi markę Cropp Town.

Jedyne, co musimy posiadać to odpowiedni ku temu lokal, a za wystrój i wyposażenie sklepu odpowiada firma LPP. Firma ta zapewnia nie tylko szkolenia, ale również jest decyzyjna w kwestii asortymentu. Dając nam do dyspozycji znaną markę, jest ona jedynym właścicielem towaru i kas fiskalnych.

Jako prowadzący nowy biznes jesteśmy pośrednikami, otrzymując w zamian właściwą prowizję od uzyskanego obrotu. Warto zaznaczyć, iż będąc franchisingobiorcami nie ponosimy ryzyka, które związane jest z posiadanym towarem, a wiadomo, że w tym biznesie jest ono największe.
Uruchomienie sklepu z odzieżą dla modnych nastolatków wiąże się z dostosowaniem lokalu pod konkretny rodzaj sprzedaży, co wynieść może nawet do 100 tysięcy złotych.

Odpowiednie podejście do sprzedaży i znajomość branży hip hopowej generuje 1/5 średniego obrotu, a za resztę odpowiada marka Cropp Town, która zapewnia jakość wyrobów, decyduje o wielkości naszego sklepu, konkurencji wokół nas i miasta, gdzie rozpoczniemy działalność.

Przed rozpoczęciem nowego interesu, istotne jest byśmy zorientowali się do warunków franchisingu narzuconych przez firmę LPP. Sklepy z odzieżą dla modnych nastolatków są otwierane w średniej wielkości miastach, liczących sobie do 100 tysięcy mieszkańców.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Powiązane pomysły na biznes:

Zostaw komentarz, podziel się z innymi Twoją opinią, pomysłem czy przemyśleniami!

Możesz użyć następujących znaczników XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>