Sprzedaż gofrów i rurek z bitą śmietaną

Sprzedaż gofrów i rurek z bitą śmietaną lub kremem to pomysł na biznes dla osób, które lubią produkować słodkości. Taka forma biznesu z pewnością sprawdzi się w miejscach chętnie odwiedzanych przez turystów, jak nadmorskie kurorty, regiony kojarzące się z rozwiniętą turystyką, jak Mazury, Bieszczady, obszary podgórskie.

Sprzedaż gofrów i rurek możemy prowadzić prawie w każdym miejscu, gdyż nie potrzebujemy do tego mocno wyspecjalizowanego sprzętu, jedynie przyczepę gastronomiczną z wszelkimi przyłączami typu prąd, z częścią sanitarną, szafę chłodniczą, zaawansowaną gofrownicę, kasę fiskalną. Taka mobilna przyczepa gastronomiczna może stanąć w każdym miejscu, co pozwoli na dynamikę sprzedaży i szukaniu najlepszego miejsca, gdzie nasz pomysł na biznes osiągnie dobre wyniki.

Szczególnie korzystna jest sprzedaż gofrów w okresie sezonowym, gdyż zaobserwować możemy zdecydowanie większy popyt na przeróżne słodkości, w tym gofry, lody, rurki z kremem i inne smakowitości. Z taką przyczepą możemy spróbować sprzedawać gofry przy pieszych deptakach, w galeriach handlowych, podczas koncertów, imprez sportowych, w supermarketach, w ramach święta miasta lub wioski.

Zdecydowanie dobrą inwestycją jest dołączenie gofrów do prowadzonej przez nas działalności gastronomicznej, a z pewnością zauważymy wzrost naszych obrotów. Ten rodzaj sprzedaży polecany jest w szczególności, gdy prowadzimy już kawiarnię, cukiernię, piekarnię.

Przy tym biznesie liczy się nie tylko dobre miejsce, ale również zapach unoszący się z upieczonych gofrów, który będzie przyciągał do nas klientów skuszonych na świeży produkt cukierniczy. Ważnym elementem przyciągającym klientów jest odpowiedni wystrój naszego stoiska, który sprawi, że za przyjemnością wzrokową pójdzie także przyjemność smakowa i chęć spróbowania wyśmienitych gofrów i rurek. Akt pieczenia gofrów i możliwość tego zaobserwowania również zwabi nam klientów.

Zastanówmy się już dziś czy sprzedaż gofrów i rurek nie będzie dla nas trafionym pomysłem na biznes.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Powiązane pomysły na biznes:

Osoby które odwiedziły ten pomysł na biznes znalazły go szukając:

  • gastronomiczna przyczepa
  • sprzedaz gofrów
  • gofry biznes

Komentarze / opinie / przemyślenia

1 Komentarz do artykułu “Sprzedaż gofrów i rurek z bitą śmietaną” ↓

Zostaw komentarz, podziel się z innymi Twoją opinią, pomysłem czy przemyśleniami!

Możesz użyć następujących znaczników XHTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>